18 Eylül 2015 Cuma

KIZ ANNESİ OLMAK ...Sabah telefondaki resimleri pc atarken kızımla olan resimlere de şöyle bir baktım da gerçekten çok hızlı büyüyorlar.
Ben her zaman onlar için şükreden bir anne oldum. Oğlumda kızımda benim hayat bağım . Bugünkü yoğunluğum daha çok kızıma oldu:)

Düşündüm de kızı olan onunla yaşlanmıyor aksine gençleşiyor İlk önceleri onlar daha küçük iki kuyruklu saçlarıyla etrafta anneye özenip onu taklit ederek dolaşırken anne gibi giyinirken bir süre sonra bir bakıyoruz ki büyümüşler ve biz onlara özenir olmuşuz:) tekrar sanki o günlerimizi o heyecanlarımı yaşamaya başlıyorum,korkmuyor muyum ? tabi ki , korkularda olmuyor mu? oluyor,ama ben daha çok güzel yanlarını görmeyi seviyorum hayatında, insanlarında. O yüzden çocuklarla yaşlanıyoruz lafına da karşıyım ben kızımla gençleşiyorum .Onunla arkadaş gibi oturup her şeyden konuşmak ,onunla gezmek,tartışmak onun dolabından kendime yakıştırdıkları mı alıp giymek kendimi daha genç hissettiriyor

2 yorum:

  1. Zaman hızlı geçiyor haklısın ama onların büyüdüğünü ve artık en yakın arkadaş olduğunu görmek sanırım dünyanın en güzel duygusudur.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. evet, en güzel duygulardan biri, zaman zaman çileden çıkarsalarda :)

      Sil